5 lietas, kas jāzina

pirms Jūs ceļat moduļu māju

Ir svarīgi izprast, kas ir moduļu māja. Tā celtniecības procesu un kā tā tiek pēc tam uzstādīta uz Jūsu zemes. No kādiem materiāliem tiek būvēta! 
Jūs varat meklēt informāciju internetā. Noskatieties kādu video. Izlasiet vērtīgus rakstus dažādos celtniecības portālos vai celtniecības žurnālos. 
Jūs arī varat izvēlēties īsāko ceļu un tas ir piezvanīt vai uzrakstīt mums – Koka Moduļu Mājām pa tālruni +371 28 195 330. 

Meklējiet par savu būvnieku informāciju internetā. Tā atsauksmes! Apmeklējiet sava moduļu mājas ražotāja ražotni. 
Mēs vienmēr saviem klientiem un apmeklētājiem atveram durvis. Rādam savus sasniegumus.
Ja ir vēlme apmkelēt mūsu ražotni Ķekavā un iepazīties ar mums un mūsu darbiem. Lūgums tad zvanīt pa tālruni +371 28 195 330. 

Ir ļoti svarīgi izprast visu informāciju par savu zemi. To Jūs varat izdarīt savā pašvaldībā. Citreiz līdz noteiktiem m2 var būt atvieglotā saskaņošana, kas būs ļoti ātra un lēta. Citreiz tā var būt pilnā būvniecības saskaņošana, kas aizņems daudz vairāk laiku. 
Tāpat ir jāsaprot vai ir kādi ierobežojumi zemei. Varbūt Jūsu plānotā celtniecības vieta atrodas kādā dabas rezervātā. Vai ir pārāk tuvu upei, ezeram vai jūrai. Visas šīs nianses ir ļoti svarīgas.
Mums jau ir uzkrāta liela pieredze ar pašvaldībām. Tāpēc nebaidieties arī mums piezvanīt vai uzrakstīt. Mēģināsim visu izskaidrot. +371 28 195 330. 

Mēs uzsveram to, ka nodrošinam katram projektam inviduālu pieeju. Un to mēs arī cenšamies praktizēt dzīvē. Diemžēl nereti klienti nesaprot līdz galam, ka šāda inviduāla pieeja var maksāt nedaudz vairāk un pats svarīgākais aizņems ilgāku laiku. 
Mēs standarta projektiem piedāvājam ražošanas laiku 60 – 120 darba dienas. 
Ja šis projekts būs inviduāli veidots, būs jārēķinās, ka tas varēs nedaudz ilgāk aizņemt laiku. 
Pats svarīgākais gan ir tas, ka mēs nodrošinām laicīgu informācijas sniegšanu. Mums nav slēpto izmaksu! Un viss tiek atrunāts tāmes izstrādes laikā.

Mēs esam diezgan pārliecināti, ka mums ir viena no labākajām cenām Latvijas tirgū. 
Lai gan mums nav tieša sadarbības ar kādu no lielajām bankām Latvijā. 
Mēs tāpat meklējam inviduālu pieeju klientiem. Viens no veidiem kā mēs strādājam ar saviem klientiem ir maksāšana pa daļām, kamēr projekts tie būvēts. Tādā veidā gan klients var būt droš par savu naudas ieguldījumu, jo var sekot tiešam naudas izlietojam, gan arī atvieglo norēķinu kārtību pašiem klientiem.
Svarīgi gan būt drošam par savām finansiālajām iespējām! 

Ceram, ka kaut nedaudz devām kādu priekštatu par procesiem. 

Ja radušies vēl jautājumi
Rakstiet šeit apakšā e-pasta formā vai uz facebook mesenger aplikāciju.
Vai zvaniet: +371 28 195 330 (Iveta) un vai +371 28 446 893 (Reinis)

Kontakti

Koka Moduļu Māja

Strādājam jau vairāk kā ar 20 gadu pieredzi. Ātri, izdevīgi klientiem un uzticama kvalitāte.