Bieži uzdotie jautājumi

Atbild Iveta pārdošanas vadītāja

Kas ir pamatkomplektācija?

Tā ir pilna mājas būvniecība ar uzbūvētu karkasu, sienām, pilnu siltinājumu, ar iestrādāto elektro instalāciju sienās un izvadiem, ar kanalizācijas trubām līdz mājas ārpusei, ar jumtu un jumta segumu, ar skārda palodzēm un notekām, ar ārdurvīm un logiem.

Kas vēl vajadzīgs pie pamatkomplektācijas, lai mājā varētu dzīvot?

Māja tiek būvēta ar koka apdari. Nepieciešams arī ielikt apkures sistēmu. Jums vēlamu grīdas segums (lamināts vai kāds cits) un pēc tā uzlikšanas (jo grīdas augstums var būt dažāds) jāieliek iekšdurvis un iekšpalodzes, cenas te svārstās no ekonomiskām līdz dārgākiem materiāliem un dizainu ar to arī izmaksas palielinās. Elektriskie vadi būs izvadīti līdz slēdžiem (slēdžu, rozešu, gaismekļu izvēle būs Jūsu ziņā),  caurules (santehnikas, kanalizācijas) būs iestrādātas līdz ārsienām, gatavas lai pievienotu tās komunikācijām. Flīžu izvēle, vannasistabas un virtuves zonas dizains un santehnika arī ir Jūsu izvēle, kā jebkurā jaunuzceltā mājā.  Virtuves iekārta arī katra saimnieka izvēle… 

Sienas un griesti ir koka, skaisti, apstrādāti, un neprasa nekādas papildus izmaiņas, tikai pārklāšanu ar krāsu.

Vai mājās ir taisnie vai slīpie griesti?

Var izvēlēties augstos vai taisnos griestus, viss būs atkarīgs no projekta ko izvēlēsieties, bet projekta izstrādes laikā var veikt izmaiņas  un piemērot to Jūsu prasībām.

Bet ja mēs vēlamies reģipša sienas iekštelpās?

Ja ir vēlēšanās pēc reģipša sienām tad to izrunā projekta izstrādes laikā un mēs varam veikt izmaiņas, uzstādīt reģipša starpsienas.

Cik ilgs laiks paiet līdz uzceļ māju, kad tās projekts ir izvēlēts un pasūtīts?

Māju salikšana tiek veikta ražotnē, bet darba ātrums ir atkarīgs no mājas platības un no tā, vai nepieciešams veikt izmaiņas projektā pēc pasūtītāja vēlēšanās. Vidēji mājas būvniecība aizņem 4 – 6 mēnešus (no pasūtījuma dienas līdz tās uzstadīšanai uz Jūsu zemes).

Kā notiek mājas uzstādīšana uz zemes?

Montāža notiek šādi: speciāli rūpnieciski izgatavoti betona bloku pamati  tiek salikti nedēļas laikā. Tad ar krānu iekrauj moduļus lielgabarīta kravu transportēšanas mašīnā un pārved gatavos moduļus. Izkrauj ar krāna palīdzību uz sagatavotiem pamatiem un saskrūvē.  Ja māja ir maza, uzstādīšana beigsies tikai pēc vienas dienas, ja mājas platība lielāka par 100 kvadrātmetriem, darbi aizņems no 1 līdz 4 dienām.

Kurš saliek, saskrūvē mājās?

Mūsu darbinieki. Tie ir sertificēti un apmācīti. Mājas nāk ar detalizētu projekta dokumentāciju, kur ir izstrādāta katra vietne ar visām savienojuma vietām un to saskrūvēšanas elementiem. Mums ir instrukcijas, lai darbs notiktu pēc reglamentiem un noteikumiem. Kvalitātes kontroles darbi notiek nemitīgi uz katra soļa: salikšana, montāža, uzstādīšana. Lai samontētu  māju, parasti ir vajadzīgas četras personas.

No kā tad ceļ mājas? Kādi materiāli tiek izmantoti moduļu māju ražošanā?

Mēs pielietojam pārsvarā koku, jo uzskatām, ka individuālās, dabai draudzīgās mājas nepieciešams celt no dabīgām izejvielām. Mūsu mājās nav plastmasas, iekšsienas ir arī koka, katlutelpā ir ugunsdrošs izturīgs reģipsis . Vannas istabā un virtuves zonā mitrumizturīgs reģipsis. Jumta konstrukcijas ir izturīgas koka kopnes. Visa konstrukcija ir 100 procentus aizsargāta no ūdens noplūdēm.

Kontakti

Koka Moduļu Māja

Strādājam jau vairāk kā ar 20 gadu pieredzi. Ātri, izdevīgi klientiem un uzticama kvalitāte.