ENERGOEFEKTĪVA MĀJA

Energoefektīvas moduļu mājas priekšrocības:

 • Energoefektivitāte – (A-B) klases energoefektivitātes sertifikāts. Salīdzinājumā ar citiem būvniecības veidiem, mūsu koka mājas apkures izmaksas ir līdz pat 60 % mazākas. (A-B) klases energosertifikāts, energoefektivitātes rādītājs apkurei nepārsniedz 30-49 kWh uz kvadrātmetru gadā) – pateicoties būves konstrukcijai tiek iegūta siltumizolācija bez šuvēm un aukstuma tiltiem.
 • Ekoloģija – koka māju būvniecībai un to siltināšanai tiek izmantoti videi draudzīgi materiāli.

 • Ilgmūžība – kvalitatīvi uzbūvēta energoefektīva moduļu māja spēj kalpot vairāk par 100 gadiem.

 • Izpildes laiks – būvniecību neietekmē laika apstākļi, jo būvniecība notiek slēgtā telpā. Ražošanas procesā tiek izmantotas tādas tehnoloģijas un pārbaudītas zināšanas, kas ļauj māju pabeigt divas vai pat trīs reizes ātrāk , salīdzinot ar citiem būvniecības veidiem.

 • Vieglas konstrukcijas – pateicoties koka moduļa svaram, moduļu mājai nav nepieciešami smagi pamati, kas ļauj ietaupīt Jūsu līdzekļus un laiku.

 • Izmaksas – moduļu mājas būvniecības izmaksas ir daudz zemākas, salīdzinot ar citiem būvniecības veidiem, jo būvniecība notiek rūpnīcā.

 • Ekonomija uz apdari – ja patīk koka apdare, tad papildus sienu apdare nav nepieciešama.

 • Siltumizolācija – mūsu mājām nebūs jāuztraucas par siltumizolācijas nosēšanos, jo konstrukcija ir veidota tā, lai to varētu pēc nepieciešamības papildināt.

Kas ir energoefektivitāte?

 

Ēkas energoefektivitāte ir siltumenerģijas un elektroenerģijas daudzums, kas nodrošina dzīvošanai nepieciešamo procesu (apkure, ventilācija, apgaismojums, karstā ūdens apgāde u.c.) norisi ēkā.


Energoefektivitāte ir attiecība starp iegūto preci vai pakalpojumu un patērēto enerģiju. Energoefektivitātes paaugstināšanas būtība ir samazināt preču ražošanai un pakalpojumu sniegšanai patērēto enerģijas apjomu, nepazeminot to kvalitāti. Energoefektīvi risinājumi ļauj ražotājiem samazināt produktu pašizmaksu un sabiedrībai ietaupīt uz saņemto pakalpojumu rēķina.

Mēs savas mājas siltinām ar EKO vati! 

 
 • Ekovate ir pārsteidzoši efektīvs, kvalitatīvs un ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Ekovati izgatavo no celulozes šķiedras (81% šķirota makulatūra) un dabīgo sāļu piejaukumiem (12% antipirēns un 7% antiseptiķis). Ekovate ir nekaitīgs materiāls, ko izmanto dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecisko ēku siltināšanai kā jaunos projektos, tā arī remontējamās ēkās. Ekovate tiek izmantota ASV, Kanādā, Somijā un citās pasaules valstīs jau vairāk kā 70 gadus.

 • Ekovates tehniskās īpašības – siltum vadība, gaisa caurlaidība, mitrumizturība, skaņas izolācija un ugunsdrošība – pārspēj visus tradicionālos siltumizolācijas materiālus!

 • Ekovate ir ļoti efektīva siltumizolācija. Siltumvadītspējas koeficents λ=0,039W/mK. Tā apvalka māju, bloķē gaisa noplūdes, kas noved pie siltuma zuduma. Ekovate izveido blīvu bez šuvju pildījumu, tā vienmērīgi ieklājas pat šaurās un grūti pieejamās ēkas konstrukcijas vietās (piemēram, tuvumā caurulēm un vadiem Tās siltumizolācijas īpašības ir pat nedaudz pārākas par akmens vates vai stikla vates īpašībām.

 • Ņemot vērā materiāla blīvumu, Ekovatei ir zema gaisa caurlaidība 80-120 x 10m3 (30,6-40,0kg/m3). Ekovates iestrādes laikā materiālā rodas neskaitāmi daudz mazas, noslēgtas gaisa kabatas, kas efektīvi palēnina gaisa kustību.

 • Pateicoties Ekovates tehnisko īpašību kopumam un tās sastāvā esošajam antipirēnam, Ekovate atbilst ugunsdrošības B1 klasei (grūti degošs). Atklātas liesmas ietekmē antipirēns izdala kristālisku ūdeni, kas slāpē liesmu un mazina skābekļa daudzumu, līdz ar to ekovate kļūst ugunsizturīga, neļaujot ugunij izplatīties, un vienlaicīgi aizsargājot ēkas koka konstrukcijas. Nozīmīgi ir arī tas, ka ugunsgrēka laikā ekovate neizdala cilvēka veselībai kaitīgas vielas.

 • Mitrumu regulējošs. Ziemā āra gaisa temperatūra ir zema un līdz ar to tajā ir daudz mazāk ūdens tvaiku nekā telpu iekšējam gaisam. Tvaiki, kas rodas iekštelpās cilvēku dzīves darbības rezultātā virzās uz sienas aukstākās virsmas pusi, tādā veidā cenšoties izlīdzināt tvaiku koncentrāciju gaisā. Ja tvaiki caur sienās konstrukciju brīvi var izplūst ārā, tad siena nesamitrināsies, bet, ja tvaiku izplūšanu traucēs ūdens tvaiku necaurlaidīgs slānis, tad mitrums kondensēsies sienas iekšpusē un samitrinās sienu. Ar Ekovati siltinātas konstrukcijas ir aizsargātas no pūšanas un kaitīgām sēnītēm. Siltumizolācija Ekovate nodrošina iekštelpās veselīgu mikroklimatu un ļauj Jūsu mājai elpot

Izolācijas Ekovate siltumvadītspēja λ=0,039 W/mK.

(salīdzinājumam: λ minerālvatei līdz 0,042 W/mК).
Ekovates izolācija 15 cm biezumā ir līdzvērtīga:
– 18 cm minerālvates,
– 46 сm gāzbetona,
– 50 сm koka baļķu,
– 35 сm keramzīta,
– 146 сm ķieģeļu mūrim.

Ekonomiski izdevīgākais siltumizolācijas materiāls:

 • Laikā, kad enerģijas cenas palielinās, Ekovate ir teicama siltumizolācijas mateiriāla izvēle, lai samazinātu Jūsu izdevumus apkurei ziemā un kondicionēšanai – vasarā.

 • Ekovate un tās nevainojamā iestrāde ievērojami samazinās remonta izdevumus, ja vēlaties siltināt aiz reģipša to nenoņemot, kā arī palīdzēs izvairīties no neprecīzi piegrieztiem tradicionālajiem siltumizolācijas materiāliem.

 • Izmantojot Ekovati būvniecības procesā Jūs ietaupīsiet laiku, līdzekļus darbaspēkam, kā arī izdevumus siltumizolācijas materiālam, jo Ekovates iestrādes procesā neveidojas pārpalikumi līdz ar to nav izdevumi atkritumu savākšanai.

Veselībai un dabai nekaitīgs:

Ekovate ir nekaitīgs un dabai draudzīgs siltumizolācijas materiāls! Tas nav kaitīga ne ražošanas procesā, ne to iestrādājot, ne to izmantojot Jūsu mājā.  ražošanas procesā izmantotā enerģija ir ievērojami mazāka kā ražojot tradicionālos siltumizolācijas materiālus.

Drošākā siltumizolācijas materiāla izvēle:

 • Ekovate ir droša siltumizolācijas materiāla izvēle. Ugunsgrēka gadījumā Ekovate nedeg un nekūst, bet aizkavē liesmu izplatīšanos tādā veidā dodot laiku uguns dzēšanai un ēkas, cilvēku glābšanai!

 • Ekovatei samirkstot – tā izžūst nezaudējot savas īpašības.

 • Ekovate pasargās Jūsu māju un tās koka konstrukcijas no pūšanas, sēnītēm, kukaiņiem un grauzējiem.

Kontakti

Koka Moduļu Māja

Strādājam jau vairāk kā ar 20 gadu pieredzi. Ātri, izdevīgi klientiem un uzticama kvalitāte.