ДЕРЕВЯННЫЕ МОДУЛЬНЫЕ ДОМА

Произведенные в Латвии!

Дома по цене квартиры !

Модульные дома-экологически чистые, энергосберегающие, предназначены для проживания в них круглый год. Дома изготавливаются в заводских условиях, в них встроены все необходимые коммуникации – электричество, водопровод и канализационные трубы. Модульный дом готов для транспортировки и монтажа на участке, что занимает всего несколько дней. Мы производим модульные дома в Латвии, с индивидуальным подходом к каждому клиенту. Реальная экономия денег и времени.

Проекты модульных домов

Некоторые из наших популярных проектов

Portland

Цена начиная с 400 ЕВРО/м2

Cusco

Цена начиная с 400 ЕВРО/м2

Bora

Цена начиная с 400 ЕВРО/м2

Miami

Цена начиная с 400 ЕВРО/м2

Ты ищешь дом с землёй?

У нас есть место для дома твоей мечты! Земельные участки доступны в Балдоне и на них можно установить любой дом из наших проектов.

Iveta iepazīstina ar pirti - Jelgava

Mūsu pārdošanas vadītāja Iveta iepazīstina ar mūsu lielo un skaisto pirti. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par šo pirti tad apmeklējiet mūsu sadaļu pirts projekti vai rakstiet un zvaniet.

Klienti jautā?

Mēs atbildam!

Tā ir pilna mājas būvniecība ar uzbūvētu karkasu, sienām, pilnu siltinājumu, ar iestrādāto elektro instalāciju sienās un izvadiem, ar kanalizācijas trubām līdz mājas ārpusei, ar jumtu un jumta segumu, ar skārda palodzēm un notekām, ar ārdurvīm un logiem.

Māja tiek būvēta ar koka apdari. Nepieciešams arī ielikt apkures sistēmu. Jums vēlamu grīdas segums (lamināts vai kāds cits) un pēc tā uzlikšanas (jo grīdas augstums var būt dažāds) jāieliek iekšdurvis un iekšpalodzes, cenas te svārstās no ekonomiskām līdz dārgākiem materiāliem un dizainu ar to arī izmaksas palielinās. Elektriskie vadi būs izvadīti līdz slēdžiem (slēdžu, rozešu, gaismekļu izvēle būs Jūsu ziņā),  caurules (santehnikas, kanalizācijas) būs iestrādātas līdz ārsienām, gatavas lai pievienotu tās komunikācijām. Flīžu izvēle, vannasistabas un virtuves zonas dizains un santehnika arī ir Jūsu izvēle, kā jebkurā jaunuzceltā mājā.  Virtuves iekārta arī katra saimnieka izvēle… 

Sienas un griesti ir koka, skaisti, apstrādāti, un neprasa nekādas papildus izmaiņas, tikai pārklāšanu ar krāsu.

Var izvēlēties augstos vai taisnos griestus, viss būs atkarīgs no projekta ko izvēlēsieties, bet projekta izstrādes laikā var veikt izmaiņas  un piemērot to Jūsu prasībām.

Ja ir vēlēšanās pēc reģipša sienām tad to izrunā projekta izstrādes laikā un mēs varam veikt izmaiņas, uzstādīt reģipša starpsienas.

Māju salikšana tiek veikta ražotnē, bet darba ātrums ir atkarīgs no mājas platības un no tā, vai nepieciešams veikt izmaiņas projektā pēc pasūtītāja vēlēšanās. Vidēji mājas būvniecība aizņem 4 – 6 mēnešus (no pasūtījuma dienas līdz tās uzstadīšanai uz Jūsu zemes).

Montāža notiek šādi: speciāli rūpnieciski izgatavoti betona bloku pamati  tiek salikti nedēļas laikā. Tad ar krānu iekrauj moduļus lielgabarīta kravu transportēšanas mašīnā un pārved gatavos moduļus. Izkrauj ar krāna palīdzību uz sagatavotiem pamatiem un saskrūvē.  Ja māja ir maza, uzstādīšana beigsies tikai pēc vienas dienas, ja mājas platība lielāka par 100 kvadrātmetriem, darbi aizņems no 1 līdz 4 dienām.

Mūsu darbinieki. Tie ir sertificēti un apmācīti. Mājas nāk ar detalizētu projekta dokumentāciju, kur ir izstrādāta katra vietne ar visām savienojuma vietām un to saskrūvēšanas elementiem. Mums ir instrukcijas, lai darbs notiktu pēc reglamentiem un noteikumiem. Kvalitātes kontroles darbi notiek nemitīgi uz katra soļa: salikšana, montāža, uzstādīšana. Lai samontētu  māju, parasti ir vajadzīgas četras personas.

Mēs pielietojam pārsvarā koku, jo uzskatām, ka individuālās, dabai draudzīgās mājas nepieciešams celt no dabīgām izejvielām. Mūsu mājās nav plastmasas, iekšsienas ir arī koka, katlutelpā ir ugunsdrošs izturīgs reģipsis . Vannas istabā un virtuves zonā mitrumizturīgs reģipsis. Jumta konstrukcijas ir izturīgas koka kopnes. Visa konstrukcija ir 100 procentus aizsargāta no ūdens noplūdēm.

Mūsu blogs/raksti

Daži no mūsu informatīvajiem rakstiem par mājām, māju celtniecību, moduļu mājām, pirtīm un citu vērtīgo informācju.


Koka Moduļu Mājas

Zvaniet +371 28 195 330

MĀJA TAVAM DZĪVESSTILAM

Mūsu vērtības

Profesionalitāte

 • Esam kompetenti un dalāmies savā pieredzē un zināšanās.
 • Mēs zinām, ko piedāvājam klientiem.
 • Nepārtraukti uzlabojam profesionālās zināšanas un prasmes.

Komandas darbs

 • Mēs esam komanda – kopīgais mērķis ir svarīgāks par personīgām interesēm.
 • Mēs strādājam ar atbildības sajūtu.

Vienkāršība

 • Mēs uzklausām un saprotam mūsu klientus.
 • Mūsu lēmumi ir vienkārši un īstenojami.

Cieņa

 • Esam godīgi un pildām savus solījumus. Mūsu darbības pamatā ir savstarpēja cieņa.
 • Klienti mums vienmēr ir pirmajā vietā. Mēs pelnām mūsu klientu ilgtermiņa uzticību.

Vēlme iet uz priekšu

 • Esam enerģiski un īstenojam uzstādītos mērķus.
 • Neapstājamies pie sasniegtā.
 • Mums nav problēmu, jo mēs viņas atrisinām!

Kvalitāte

 • Mēs strādajam no sirds tāpēc nebaidāmies garentēt kvalitāti
 • Mēs esam atvērti jaunām idejām.
Kontakti

Jautājumu gadījumā rakstīt!

koka.modulu.majas@gmail.com

© Koka Modulu Maja

Mājaslapu izstrādāja: reinis.jakubovics@gmail.com